«فاز اول آبرسانی به غیزانیه یک هفته زودتر به بهره‌برداری می رسد»

صفحه اصلی/اقتصادی/«فاز اول آبرسانی به غیزانیه یک هفته زودتر به بهره‌برداری می رسد»


;کالاهای زیر و بسیاری موارد دیگر را از دیجی کالا بخرید و درب منزل تحویل بگیرید:«فاز اول آبرسانی به غیزانیه یک هفته زودتر به بهره‌برداری می رسد»ایران رسانه:

فاز اول  آبرسانی به غیزانیه  یک هفته زودتر به بهره‌برداری می رسد

اهواز- استاندار خوزستان گفت: فاز اول پروژه آبرسانی به غیزانیه و مشرحات یک هفته زودتر از وعده داده شده به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا شریعتی شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت پروژه آبرسانی به بخش انسانی و روستاهای اطراف غیزانیه اظهار کرد: همان‌گونه که ۱۲ اردیبهشت‌ماه بازدیدی از خط انتقال آب غیزانیه و آبرسانی به روستاهای تابعه داشتم، بیان شد ۴۵ روزه هر دو بخش آبرسانی که شامل روستاهای مشرحات و غیزانیه بزرگ می‌شود، تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه تا ۲۷ خرداد این مدت ۴۵ روزه به اتمام می‌رسد، افزود: رئیس‌جمهور به من دستور دادند که کار باید سریع‌تر انجام شود و اکیپ‌های بیشتری پروژه را انجام دهند. پس از دستور رئیس‌جمهور ما اقدام کردیم و امیدواریم اوایل هفته آینده پروژه را به بهره‌برداری برسانیم و فاز اول را و آبرسانی به روستاهای مشرحات و غیزانیه بزرگ را تکمیل کنیم.

استاندار خوزستان بیان کرد: فاز دوم کار از امروز آغاز شده، ۶ کیلومتر خط انتقال از صفیره به نزهه قبلاً هشت کیلومتر کار شده بود و اکنون ۶ کیلومتر دیگر آغاز شد.

شریعتی عنوان کرد: کل شبکه جدید شده و سال آینده غیزانیه مشکل آب نخواهد داشت.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری مهر

ثبت ديدگاه


کالاهای زیر و سایر مایحتاجتان را از دیجی کالا با آسودگی بخرید: