«مجید جلالی: به صورت شفاهی به ما مجوز بازی تدارکاتی دادند»

صفحه اصلی/ورزشی/فوتبال/«مجید جلالی: به صورت شفاهی به ما مجوز بازی تدارکاتی دادند»


;کالاهای زیر و بسیاری موارد دیگر را از دیجی کالا بخرید و درب منزل تحویل بگیرید:«مجید جلالی: به صورت شفاهی به ما مجوز بازی تدارکاتی دادند»ایران رسانه: سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان می‌گوید تیمش با مجوز شفاهی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی بازی دوستانه برگزار کرده است. مجید جلالی: به صورت شفاهی به ما مجوز بازی تدارکاتی دادند

مجید جلالی درباره برگزاری دیدار تدارکاتی تیمش برابر نساجی مازندران اظهار کرد: ما با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی بازی کردیم و مشکلی وجود نداشت. این دیدار بعد از نزدیک به ٨٠ روز تعطیلی انجام شد که نشان داد تیم ما نیاز به کار دارد تا دوباره به شرایط خوب قبل از تعطیلات برگردد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا برای انجام این دیدار تدارکاتی از فدراسیون پزشکی ورزشی مجوزی اخذ شده است یا خیر، گفت: چند روز قبل برای انجام این دیدار درخواست مجوز کردیم که به ما گفتند باید به صورت کتبی درخواست بدهید. بعد از سوی باشگاه درخواست رسمی ارسال شد و در نهایت به صورت شفاهی به ما اعلام کردند که مشکلی برای انجام مسابقه نیست. البته به ما گفتند پیش از انجام مسابقه پزشکان دو تیم باید با هم در ارتباط باشند تا نکات بهداشتی به طور کامل رعایت شود.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری ایسنا

ثبت ديدگاه


کالاهای زیر و سایر مایحتاجتان را از دیجی کالا با آسودگی بخرید: