«کلاس‌های آنلاین ناسا را در دوران کرونا از دست ندهید»

صفحه اصلی/علم و فناوری/«کلاس‌های آنلاین ناسا را در دوران کرونا از دست ندهید»


;کالاهای زیر و بسیاری موارد دیگر را از دیجی کالا بخرید و درب منزل تحویل بگیرید:«کلاس‌های آنلاین ناسا را در دوران کرونا از دست ندهید»ایران رسانه:

کلاس‌های آنلاین ناسا در دوران کرونا,اخبار علمی,خبرهای علمی,نجوم و فضا
مدیر مسئول دفتر ارتباطات ناسا خاطرنشان کرد:سازمان ناسا راهی را برای افراد ایجاد کرده است که با حرکت دادن پاهایشان در زمین بتوانند آسمان را مشاهده کنند و خودشان را در فضا ببینند. ما امیدواریم هر فرد لحظاتی را برای مشاهده این برنامه ها اختصاص دهد.

به گزارش ایسنا، در حالی که در اغلب کشورهای دنیا به علت شیوع بیماری کووید- ۱۹ طرح فاصله گذاری اجتماعی در حال انجام است ناسا از این فرصت برای برای سرگرم کردن افراد علاقمند به فضا برنامه های فوق العاده ای ارائه داده است.

با اجرای فاصله گذاری اجتماعی در سرتاسر آمریکا، سازمان فضایی ناسا یک پلتفرم آنلاین جدید راه اندازی کرده است که در آن کتاب های الکترونیکی، تورهای مجازی، پادکست و کلاس های STEM( علم، فناوری، مهندسی و ریاضیات) را برای خانواده ها و دانش آموزان و دانشجویان ارائه می دهد.

” بتینا اینکلان”( Bettina Inclán) مدیر مسئول دفتر ارتباطات ناسا گفت:ما می دانیم که افراد سراسر دنیا به خصوص دانش آموزان و دانشجویان به دنبال راه هایی برای مشغول کردن خود در منزل و بدون خارج شدن از آن هستند. پلتفرمی که ما ارائه داده ایم” ناسا در خانه”( NASA at Home) نام دارد و حاوی بسیاری از کلاس های علمی جذاب است. تمام افراد از کودکان مهدکودکی تا افراد بزرگتر میتوانند از دروس برنامه نویسی این کلاس آنلاین بهره ببرند. کلاس های آنلاین شامل فیلم های مفید، پروژه های فردمحور و تورهای واقعیت افزوده است که حاوی یک تور تلسکوپ فضایی هابل (Hubble Space Telescope) و ایستگاه فضایی بین المللی است. این برنامه همچنین برنامه های درسی رسمی را هم ارائه می دهد.

ایکلان در ادامه ادامه داد:ناسا راهی را برای افراد ایجاد کرده است که با حرکت دادن پاهایشان در زمین بتوانند آسمان را مشاهده کنند و خودشان را در فضا ببینند. ما امیدواریم هر فرد لحظاتی را برای مشاهده این برنامه ها اختصاص دهد.

برنامه ناسا در منزل همچنین این فرصت را در اختیار افراد قرار می دهد تا با فضانوردان هم در تعامل باشند به طورمثال ” کریستینا کخ”( Christina Koch) فضانورد رکورددار ناسا تمام روزهای هفته ساعت چهار بعد از ظهر به وقت منطقه زمانی شرقی( ۰۰:۳۰ بامداد به وقت تهران) در حساب کاربری خود در اینستاگرام (Instagram) به صورت زنده کتاب هایی را برای کودکان می خواند. تلویزیون ناسا نیز برنامه برنامه نویسی را تمام روزهای هفته از ساعت ۱۰ صبح تا ۴ بعد از ظهر به وقت منطقه زمای شرقی اجرا می کند.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: سایت سرپوش

ثبت ديدگاه


کالاهای زیر و سایر مایحتاجتان را از دیجی کالا با آسودگی بخرید: