«درخواست سرمربی تیم ملی فوتسال از دبیرکل فدراسیون فوتبال»

صفحه اصلی/ورزشی/فوتبال/«درخواست سرمربی تیم ملی فوتسال از دبیرکل فدراسیون فوتبال»


;کالاهای زیر و بسیاری موارد دیگر را از دیجی کالا بخرید و درب منزل تحویل بگیرید:«درخواست سرمربی تیم ملی فوتسال از دبیرکل فدراسیون فوتبال»ایران رسانه: سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در نامه‌ای به دبیرکل فدراسیون فوتبال خواستار روشن شدن وضعیت قرارداد و مطالبات کادر فنی شد. درخواست سرمربی تیم ملی فوتسال از دبیرکل فدراسیون فوتبال

چندی پیش بخشی از مطالبات کادر فنی تیم ملی فوتسال پرداخت شد اما مبلغ پرداخت شده به قدری کم بود که ناراحتی کادر فنی تیم ملی را در پی داشت این در حالی است که مربیان تیم ملی از سه سال قبل دستمزدهای خود را نگرفته اند.

از سوی دیگر در تمدید قرارداد دستیاران ناظم الشریعه تعلل صورت گرفته و همچنین کمیته فوتسال به آن‌ها اعلام کرده که قادر به افزایش ۲۰ درصدی مبلغ قرارداد کادر فنی نیست. این اتفاقات باعث شده تا ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال در نامه‌ای به دبیر کل فدراسیون فوتبال خواستار سر و سامان دادن به وضعیت قرارداد کادر فنی تیم ملی فوتسال شود.

ناظم الشریعه از نبی خواسته که در مورد تسریع در امضای قرارداد و بهبود شرایط مالی کادر فنی تیم ملی و همچنین پرداخت مطالبات آن‌ها که چیزی حدود ۷۰۰ میلیون تومان است اقدام کرده و در آستانه مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا شرایط مربیان تیم ملی را بهبود بخشد.

.

منتشر شده در سایت ایران رسانه iran-rasaneh.com

منبع: خبرگزاری ایسنا

ثبت ديدگاه


کالاهای زیر و سایر مایحتاجتان را از دیجی کالا با آسودگی بخرید: